Publikace: Kdo nám chce zatrhnout TTIPec?

Přihlášení

Transparentní účet
Centrální facebookový profil KSČM
Petice proti cizím armádám a základnám na území ČR
Občanská poradna
Připojte se k nám
Komise žen ÚV KSČM
Mladí komunisté

Anketa

test skryta anketa

1. tohle se mi libi   
2. nelibi   

Anketa

Volba předsedy

26%
Tristar   26%
23%
Maxipes   23%
23%
Danuška   23%
28%
Vojtěch   28%

Anketa

Volba předsedy

petr   
honza   
pepa   

Kalendář akcí


   prozatím žádné událostiNepřehledněte

J. Skála v ČRo Plus k odsunu sudetských Němců

24.5.2016

Josef Skála, místopředseda ÚV KSČM, bude diskutovat na vlnách Českého rozhlasu Plus v pátek ráno od 09.30 hod. do 10.00 hod. k stále živému tématu odsunu českých sudetských Němců v období krátce po skončení 2. světové války.

S. Mackovík v ČT k americkému konvoji

24.5.2016

V pátek 27. 5. 2016 bude diskutovat ve vysílání programu ČT 24 Stanislav Mackovík, poslanec PS PČR za KSČM a člen Výboru pro obranu PS PČR, o průjezdu amerického vojenského konvoje Českou republikou.

Uctění památky hrdinů

9.5.2016

Pražský krajský výbor u příležitosti dnešního 71. výročí ukončení 2. světové války zve na pietní akty uctění památky hrdinů.

Zastavme privatizaci!

8.4.2016

Leták Odborového sdružení Čech, Moravy a Slezska k evropskému Dni proti privatizaci státních a veřejných služeb organizovaný Mezinárodním odborovým svazem veřejných služeb.

 

 

 Od neděle 26. prosince 2004 s velkým znepokojením sledujeme ohromující následky ničivého zemětřesení a následných vln tsunami, které zpustošily břehy mnoha států jihovýchodní Asie. Je tragické, že přírodní katastrofa takového rozsahu ničí životy a příbytky v chudých částech současného světa.
 Ihned po zprávách o přírodní katastrofě v jihovýchodní Asii zákonodárci zvolení za KSČM vyjádřili svou solidaritu s postiženými oblastmi. Poslanec Petr Braný, který je předsedou parlamentní Skupiny přátel ČR-ASEAN, okamžitě zaslal finanční příspěvek na sbírková konta nevládních organizací. Velvyslanci Indonéské republiky a chargé d'affaires Thajského království vyjádřil v osobních dopisech hluboký zármutek nad zdrcujícími informacemi o důsledcích nedělního ničivého zemětřesení v jejich zemích.
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena