Rychlý kontakt

Komunistická strana Čech a Moravy
Politických vězňů 9
111 21  Praha 1

tel.: 222 897 111
e-mail: info@kscm.cz

Publikace: Kdo nám chce zatrhnout TTIPec?

Přihlášení

Transparentní účet
Centrální facebookový profil KSČM
Petice proti cizím armádám a základnám na území ČR
Občanská poradna
Připojte se k nám
Komise žen ÚV KSČM
Mladí komunisté

KSČM v krajích

 

Anketa

test skryta anketa

1. tohle se mi libi   
2. nelibi   

Anketa

Volba předsedy

27%
Tristar   27%
24%
Maxipes   24%
23%
Danuška   23%
25%
Vojtěch   25%

Anketa

Volba předsedy

petr   
honza   
pepa   
ÚVODNÍ STRÁNKA | Média | KSČM v médiích (audio/video)

KSČM v médiích (audio/video)

Frýdek Místek - Mítink na podporu zaměstnanců OKD

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM
V pondělí 13. června se odpoledne na náměstí Svobody ve Frýdku Místku sešla asi stovka občanů , kde se uskutečnil mítink k řešení současné situace v těžební společnosti OKD. Podporu horníkům vyjádřil i první náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Josef Babka.

Beseda s Ivanem Strachoněm v pořadu Náš kraj není na okraji

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Beseda s náměstkem hejtmana Moravskoslezského kraje Ivanem Strachoněm v pořadu Náš kraj není na okraji na TV Polar. Téma: Návštěvnost moravskoslezského kraje a turistický ruch.

Zdroj: TV Polar

M. Vostrá: Rušení jeslí a školek bylo nepromyšlené

Autor: Ing. Miloslava Vostrá, poslankyně Parlamentu ČR a místopředsedkyně poslaneckého klubu KSČM

Někdy si tak říkám, že člověk by si měl vážit zkušeností starších a historicky ověřených postupů. Někteří lidé však v sobě mají tendenci rušit vše, co vytvořily generace před nimi a věci vezdejší začít řídit podle sebe. A tak u nás v republice postupně zmizely jesle a částečně i školky.

Zdroj: Mediální úsek ÚV KSČM

Fulnek - Jerlochovice - setkání mladých členů a sympatizantů KSČM

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Tak jako každý rok, i letos se ve dnech 3. až 5. června uskutečnilo celostátní setkání levicové mládeže. Během letošního ročníku se všichni sjeli do příjemného prostředí autokempu Jerlochovice u Fulneku. Od svého vzniku v roce 2005, kdy se uskutečnilo první setkání, jde letos již o setkání deváté.

Zdroj: KSČM Rychvald

Události, komentáře s Pavlem Kováčikem - 30. 5. 2016

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

„Kvóty pro migranty jsou zoufalým pokusem napravit něco, co způsobily USA s některými státy EU vývozem demokracie západního typu do různých zemí“, řekl během rozhovoru předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik v pořadu Události, komentáře.

Otázky Václava Moravce Kateřina Konečná 29. 5. 2016

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Poslankyně Evropského parlamentu Kateřina Konečná byla hostem pořadu Otázky Václava Moravce. Hlavními tématy debaty byla smlouva TTIP a dohoda mezi EU a Tureckem.

Tisková konference poslaneckého klubu KSČM 31. 5. 2016

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Účast členů vlády na jednání Poslanecké sněmovny, uprchlické kvóty, majetková příznání a inkluze ve školství. To byla témata tiskové konference po jednání poslaneckého klubu KSČM. K tématům hovořili předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik a stínová ministryně školství Gabriela Hubáčková.

Vlog Soni Markové - Karenční lhůta

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

KSČM je přesvědčena, že návrat k proplácení prvních tří dnů v nemoci je krok správným směrem a přeje si ji sto procent zaměstnanců. Prospěje však především zaměstnancům s nižšími příjmy, sociálně slabším a zvlášť rodičům samoživitelům. Do budoucna dojde i k úsporám veřejných finančních prostředků ze zdravotního pojištění. Více v záznamu vysvětluje Soňa Marková, poslankyně a stínová ministryně KSČM pro oblast zdravotnictví.

Tisková konference poslaneckého klubu KSČM 24. 5. 2016

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Situace v českém hornictví a zdanění církevních restitucí. To byla hlavní témata tiskové konference KSČM, na které vystoupil předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik a poslanec PS PČR Vladimír Koníček.

Vlog Zuzky Bebarové-Rujbrové - Bezplatná právní pomoc

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Legislativní komise ÚV KSČM opakovaně předložila Poslanecké sněmovně návrh zákona o bezplatné právní pomoci, který by sjednocoval pravidla bezplatné právní pomoci a přístup občanům k právu. Více v záznamu vysvětluje poslankyně za KSČM JUDr. Zuzka Bebarová-Rujbrová.

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena