Rychlý kontakt

Komunistická strana Čech a Moravy
Politických vězňů 9
111 21  Praha 1

tel.: 222 897 111
e-mail: info@kscm.cz

Publikace: Kdo nám chce zatrhnout TTIPec?

Přihlášení

Transparentní účet
Centrální facebookový profil KSČM
Petice proti cizím armádám a základnám na území ČR
Občanská poradna
Připojte se k nám
Komise žen ÚV KSČM
Mladí komunisté

KSČM v krajích

 

Anketa

test skryta anketa

1. tohle se mi libi   
2. nelibi   

Anketa

Volba předsedy

23%
Tristar   23%
21%
Maxipes   21%
20%
Danuška   20%
36%
Vojtěch   36%

Anketa

Volba předsedy

petr   
honza   
pepa   

Avíza

předchozí1-10|11-20|21-23| další

Vojtěch Filip v neděli 19. června v Otázkách Václava Moravce

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

V neděli 19. 6. se místopředseda PS PČR a předseda ÚV KSČM JUDr. Vojtěch Filip zúčastní diskuse v pořadu České televize s předsedou hnutí ANO Andrejem Babišem a předsedou ODS Petrem Fialou. Tématem je policejní reforma, rušení ÚOOZ a politické spory.

Vojtěch Filip v 11:00 na Primě v pořadu Partie

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip bude v neděli 5. června 2016 2016 od 11:00 hostem pořadu televize Prima Partie. Oponentem bude místopředseda vlády Pavel Bělobrádek (KDÚ-ČSL). Témata: Ministr Herman na Sudetoněmeckém dni; Zdanění náhrad za církevní restituce (podporuje ANO); Navýšení rozpočtu bez ministra Babiše; Hrozí rozpad koalice?

Májové setkání občanů

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Plzeňský krajský výbor KSČM a Okresní výbor KSČM v Domažlicích pořádají Majové setkání občanů v sobotu 28. května v Domažlicích.

Zdroj: Tiskové oddělení Plzeňského krajského výboru KSČM

Jiří Dolejš v neděli 17. 4. v Otázkách Václava Moravce

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

V neděli 17. 4. ve 12.45 se místopředseda ÚV KSČM Jiří Dolejš zúčastní v diskusi s místopředsedou Poslanecké sněmovny Janem Bartoškem (KDU-ČSL) v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Témata: další regulace hazardu, loterijní novela, změny ve financování sportu, nedostatek peněz pro malé a mládežnické kluby, spolupráce koalice s opozicí ve sněmovně, aktuální politická situace.

Vojtěch Filip ve čtvrtek na Radiu Classic Praha

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Rádio Classic Praha odvysílá ve čtvrtek 14. dubna v 19 hodin a v reprízách v neděli 17. dubna v 10 hodin a v úterý 19. dubna ve 22 hodin na frekvenci 98,7 pořad Z archivu osobností s místopředsedou PS PČR a předsedou ÚV KSČM Vojtěchem Filipem.

Pozvánka na shromáždění k 77. výročí okupace ČSR nacistickým Německem

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

ÚV a KV KSČM Praha zvou na shromáždění u příležitosti 77. výročí okupace ČSR nacistickým Německem se zaměřením na současnou mezinárodní situaci.

Pavel Kováčik na ČT 24 v Otázkách Václava Moravce - 31. ledna

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Hostem pořadu České televize Otázky Václava Moravce bude v neděli 31. ledna předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel KOVÁČIK. Jeho oponentem bude v čase cca 12.45-13.40 hodin ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). Tématy budou mj. bilance resortu zemědělství v poločase vládnutí, priority pro letošní rok, rozdílná kvalita potravin v ČR a v západních zemích i údajná preference velkých firem na úkor malých rodinných farem.

Vojtěch Filip ve v úter 2. 2. na Rozhlas Plus

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Předseda ÚV KSČM Vojtěch Fiip se bude účastnit pořadu Českého rozhlasu Plus, "Interview Plus" dne 2. února od 11:30 hod. Tématy budou jednání ve sněmovně, postavení KSČM a možná koaliční potenciál, příprava na krajské a senátní volby, uprchlická vlna. Moderovat bude Michael Rozsypal.

Konečná v otázkách Václava Moravce - v neděi 29. 11.

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

V neděli 29. listopadu bude hostem pořadu České televize Otázky Václava Moravce europoslankyně za KSČM Kateřina KONEČNÁ (12.50-13.40 hod.). Tématy budou mj. řešení migrační vlny, kritika laxního postupu EU, aktivní zapojení EU jako celku do boje s tzv. Islámským státem (letecké údery, případná pozemní operace), polarizace a fašizace společnosti, dopis některých europoslanců prezidentovi republiky v reakci na oslavy 17. listopadu.

Vojtěch Filip ve 22.00 na ČT24 v pořadu Události, komentáře

Autor: Mediální úsek ÚV KSČM

Předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip vystoupí dnes na ČT24 ve 22.00 v pořadu Události, komentáře. Téma je Širší dopady kauzy Rath na politickou scénu.

předchozí1-10|11-20|21-23| další
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena