Rychlý kontakt

Komunistická strana Čech a Moravy
Politických vězňů 9
111 21  Praha 1

tel.: 222 897 111
e-mail: info@kscm.cz

Publikace: Kdo nám chce zatrhnout TTIPec?

Přihlášení

Transparentní účet
Centrální facebookový profil KSČM
Petice proti cizím armádám a základnám na území ČR
Občanská poradna
Připojte se k nám
Komise žen ÚV KSČM
Mladí komunisté

KSČM v krajích

 

Anketa

test skryta anketa

1. tohle se mi libi   
2. nelibi   

Anketa

Volba předsedy

23%
Tristar   23%
21%
Maxipes   21%
20%
Danuška   20%
36%
Vojtěch   36%

Anketa

Volba předsedy

petr   
honza   
pepa   
ÚVODNÍ STRÁNKA | Média | Názory a polemika

Názory a polemika

P. Janeček: Uprchlíci představují obrovská rizika

(3.7.2015)

Několik vládních představitelů rozhodlo o dobrovolném přijímání imigrantů, a to navzdory nesouhlasu většiny občanů České republiky, kteří je do těchto funkcí zvolili. Přestože jsou politici proti povinným kvótám, nadiktovaných Bruselem, tak to zhola nic nemění na faktu, že sem uprchlíky pustí zcela dobrovolně. Hasí tak uprchlickou krizi benzínem.V multikulturním vlaku k nám už jedou Arabové a Afričané, tedy lidé ze vzdáleného kulturního prostředí velmi rozdílných zvyků a vyznavači nám vzdálených forem náboženství zejména ze zemí, rozbombardovaných Spojenými státy americkými, kde se nepodařila implementovat ona vysněná západní demokracie.

Do USA však tito lidé nemíří, i když by podle mě měli, ale těší se na sladký život u nás v Evropě. Děsí mě ta vize do budoucna, že „kolonistů“ bude pořád přibývat a uprchlické tábory budou časem přeplněné. Migranti se budou bouřit jako v maďarských a italských táborech a budou z nich odcházet.

Palubní lístky desetitisícům zájemců o tento výlet může hypoteticky platit právě Islámský stát. Pak bude stačit jeden povel a statisíce islámských bojovníků vyskočí ze svých úkrytů a budou páchat zlo, které často vídáme v televizi. A evropští politici jim v tom očividně aktivně pomáhají.

Domnívám se, že by se ti „chudáci“ uprchlíci měli vracet tam, odkud přišli, nebo by si je měli vzít do svých rezidencí a zámků ti politici, kteří bojují za to, aby tady setrvali napořád. Vždyť tam, kde se vyskytnou, stoupá riziko znásilnění, drogové trestné činnosti a loupežných přepadení. A to přeci nechceme.

Na závěr si položme několik otázek. Proč se ve věci uprchlíků téměř neangažují bohaté arabské státy nebo USA? Proč je nepřijímají jako Česká republika? Proč platíme za něco, co jsme nezpůsobili ? Jsme vinni už tím, že jsme Evropané?

 


Autor: Ing. Pavel Janeček, zastupitel města Náchoda Zdroj: Mediální úsek ÚV KSČM
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena