Rychlý kontakt

Komunistická strana Čech a Moravy
Politických vězňů 9
111 21  Praha 1

tel.: 222 897 111
e-mail: info@kscm.cz

Publikace: Kdo nám chce zatrhnout TTIPec?

Přihlášení

Transparentní účet
Centrální facebookový profil KSČM
Petice proti cizím armádám a základnám na území ČR
Občanská poradna
Připojte se k nám
Komise žen ÚV KSČM
Mladí komunisté

KSČM v krajích

 

Fotografie

Z návštěvy Vietnamské socialistické republiky

Na pozvání ÚV KS Vietnamu probíhá v těchto dnech oficiální návštěva delegace ÚV KSČM ve Vietnamské socialistické republice. Její součástí bylo i včerejší setkání předsedy ÚV KSČM Vojtěcha Filipa s generálním tajemníkem KS Vietnamu Nguyenem Phu Trongem. Obsahem jednání bylo posouzení současného mezinárodního vývoje i dalších možností prohloubení vzájemné spolupráce obou stran.

Z demonstrace pořádané odbory 21. 5. 2011

Demonstraci podpořila KSČM nejen slovně, ale zúčastnilo se jí i mnoho jejích členů a sympatizantů. Poslanci KSČM, v čele s předsedou ÚV KSČM Vojtěchem Filipem, diskutovali s lidmi, kteří přijeli vyjádřit svůj protest z různých míst republiky. Postoj 48 000 lidí, kteří demonstraci přijeli podpořit, byl jasný - této vládě nevěří a chtějí nové volby.

Oslava MDŽ se souborem Hašlerky

V sobotu 12. 3. pozval k příležitosti Mezinárodního dne žen Poslanecký klub KSČM na setkání do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ženy, které vykonávají veřejné funkce. Pozvání přijaly i velvyslankyně JAR, Sýrie a Peru a ženy, které reprezentují KSČM v regionální samosprávě naší země.
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena