Rychlý kontakt

Komunistická strana Čech a Moravy
Politických vězňů 9
111 21  Praha 1

tel.: 222 897 111
e-mail: info@kscm.cz

Publikace: Kdo nám chce zatrhnout TTIPec?

Přihlášení

Transparentní účet
Centrální facebookový profil KSČM
Petice proti cizím armádám a základnám na území ČR
Občanská poradna
Připojte se k nám
Komise žen ÚV KSČM
Mladí komunisté

KSČM v krajích

 

Anketa

test skryta anketa

1. tohle se mi libi   
2. nelibi   

Anketa

Volba předsedy

30%
Tristar   30%
23%
Maxipes   23%
22%
Danuška   22%
24%
Vojtěch   24%

Anketa

Volba předsedy

petr   
honza   
pepa   
Homepage

Homepage

Kalendář akcí


   prozatím žádné událostiNepřehledněte

Vyjádření Vojtěcha Filipa k výsledku referenda ve Velké Británii

24.6.2016

Výsledek referenda ve Velké Británii, který rozhodl o odchodu z Evropské unie, je vyjádřením svobodné vůle občanů a je ho potřeba respektovat. Pro "Odejít" se vyjádřila dostatečně silná většina.

KSČM posiluje, volby by vyhrála ČSSD

23.6.2016

Kdyby se v červnu konaly sněmovní volby, získala by KSČM 16 procent. Volby by vyhrála sociální demokracie, která předstihla v zájmu voličů hnutí ANO. Volilo by jí 24,5 procenta lidí. Hnutí Andreje Babiše se zaznamenalo výrazný propad, na ČSSD ztrácí jedno proceno. KDÚ-ČSL by volilo 9 procent voličů, o dvě procenta méně by měly ODS a TOP09. Vychází to z výsledků Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).

Bitva o Brexit, válka o Evropu

23.6.2016

Některé problémy tu budou, i když se dnes Britové rozhodnou zůstat v EU. Brexit je jen jednou bitvou ve válce o budoucí Evropu. Británie by však byla bez EU méně zajímavá, stejně jako by EU byla bez Britů méně evropská.

J. Skála: „Brexit“ a naše šance

23.6.2016

„Grexit“ byl nápad obou stran. Jak Řeků, co to nechtěli vzdát. Tak „elit“, co je do léčky dluhů zavlekly. Napřed je oškubaly na kost. A pak jim hrozily vyhazovem. Média v gáži mamonu žvaní o „líných Řecích“. „Evropské řešení“, jemuž straní, je o ponížení a vyvlastnění. Kolébku evropské demokracie mění v kolonii.

 

 

Filip posiloval vztahy s Egyptem

21.6.2016

Místopředseda PS PČR a předseda ÚV KSČM JUDr. Vojtěch Filip se dnes setkal s předsedou zahraničního výboru Sněmovny reprezentantů Egyptské arabské republiky Mohamedem El Orabim. Podle něho jsou vztahy mezi Egyptem a ČR velmi důležité a neméně důležité je jejich posílení. "Před námi je řada úkolů, které si zaslouží parlamentní diplomacii. Jedná se o bezpečnostní situaci, otázku migrace, ale také o oblast zemědělství, vědy a výzkumu," řekl Vojtěch Filip během jednání.

KSCM's VIII. Congress was being held during the weekend of May 19 and 20, 2012 in Liberec, about one-hundred-thousand-inhabitants' town in Northern Bohemia.  . 

 

For next four-years period, Cme. Vojtech Filip wes re-elected as KSCM's CC Chairman. Followed, the delegates elected Petr Šimůnek the 1st vice-chairman. Sunday morning, they elected two vice-chairpersons- Ms Miloslava Vostrá and Jiří Dolejš.    

 

30 March 1990: CPBM formed as a territorial organisation of the Communist Party of Czechoslovakia. 

 

  

 

October 1990: became an independent party at its 1st Congress and the successor of the former Communist Party of Czechoslovakia (KSC)

 

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena